loader
loaderloader

ילדים שלנו

תמיכה בפעילות שמתקיימת במרכז שניידר לרפואת ילדים

איך תתרמו לנו ללא תשלום ישיר?

בכל פעם שאתם מבצעים חיפוש ישיר באינטרנט, רוכשים מוצר או מבקרים באתר החברה, אתם תורמים לילדים שלנו.
עזרו לנו לחזק את המגזר השלישי, ויחד ניצור ישראל יפה וצודקת יותר. בחרו בסיפתח כדף הבית שלכם.

בחר עמותה זו כיעד לתרומה

העמותה נוסדה בשנת 1993 ע"י איריס לנגר והלן שניידר ז"ל, אשר יחד עם בעלה, אירווינג שניידר, ייסדו את המרכז הרפואי הייחודי הזה.

. מאז הקמתה, עמותת ילדים שלנו גייסה מיליוני דולרים לבית החולים, יזמה פרויקטים, יצרה קשרים בינ"ל והיוותה גורם פעיל בשמירתו של ביה"ח כמרכז מוביל בתחום רפואת הילדים בעולם.

תוכניות העמותה נותנות מענה עבור כלל הילדים המאושפזים במרכז שניידר (כ- 250,000 ילדים בשנה), גילאי 0-18, ומשפחותיהם.

מרכז שניידר מהווה גשר לשלום ומיועד עבור ילדי האזור כולו, ללא הבדל דת, גזע ולאום.תחומי הפעילות של העמותה כוללים תוכניות בתחומי הבריאות והחינוך:

· רכישת מכשור רפואי וציוד שוטף למחלקות ולמרפאות.

· סיוע בהקמת יחידות הטיפול, מהטובות בתחומן, ופרויקטים מיוחדים.

· סיוע במימון פרויקט הנגשה תרבותית ושפתית עבור ילדים דוברי ערבית, חולים כרונים, על מנת לעזור לילדים אלו בהתמודדות עם המחלה ועם המפגש עם בית החולים.

· הפעלת מרכז הסטארלייט - פרויקט מיוחד המאפשר לילדים להתמודד טוב יותר עם מחלתם באמצעות משחק, מוסיקה, דרמה, אמנות וטכנולוגיית מחשבים.

· הפעלת ספרייה טיפולית - הספרייה כוללת מספר רכיבים מרכזיים ביניהם: השאלת ספרים לכל המשפחה, רכיב הביבליותראפיה אשר יאפשר שיטת טיפול דרך קריאת ספרים המתאימה במיוחד לילדים חולים אשר מתקשים להביע את רגשותיהם, שעת סיפור על בסיס קבוע ע"י מספרי סיפור מקצועיים, נתינת מענה לילדים המרותקים למיטות, ספריית DVD ניידת ועוד.

· שילוב ג'לולוגים במרכז הסטארלייט- ג'לולוגים הינם פיתוח של דמות הליצן הרפואי, הם עובדים באמצעות שילוב של אומנויות, בהן תיאטרון, תנועה, אמנות פלאסטית, מוזיקה, בובנאות, ליצנות, שירה וסיפור ולעומת הליצן הרפואי אינם פועלים רק באופן פרטני. הפרויקט המוצע יכלול הכנסת ג'לולוגים לסטארלייט על מנת לאפשר פתיחת ערוץ נוסף לזה שקיים בין הג'לולוג לילד במחלקה ולקידום תהליך הבראתו והעצמת יכולותיו להתמודדות עם המציאות אותה חווה ביום יום. הג'לולוגים יעבירו סדנאות משותפות להורים ולילדים אשר מטרתם חיזוק הקשר בין הילד להורה, התמקדות בצרכי הילד המאושפז, חיזוקו, התמודדות עם תהליך האשפוז ועוד.

· פיתוח והפעלת מערך של כ- 500 מתנדבים המגישים, בשיתוף עם הצוות הרפואי, הסיעודי והחינוכי, עזרה חיונית לילדים, כולל מתן תשומת לב ומתנה לכל ילד חדש שמתאשפז, תרומת מאות צעצועים לילדים לקראת הליכים רפואיים, וכן ארגון מסיבות ימי הולדת ואירועים מיוחדים לילדים בתקופה הקשה של אשפוזם.
 

צרו קשר

הידעת? אצלנו, בסיפתח כמעט בכל פעם שאתם מבצעים פעולה במדריכי האתר,
נניח, קריאה לאינסטלטור בחיפה, או אינסטלטור בכל מקום אחר בארץ, או הזמנת עבודת חשמלאי בתל אביב, או אפילו הזמנת צימר,
כל אחת מן הפעולות האלה או פעולות דומות, מייצרת מקור תרומה חדש לגופים החברתיים שבסיפתח.

תודה שאימצתם עמותה .

לתשומת לבך - בכדי שאמוץ העמותה יהיה אפקטיבי במונחי תרומה יש לאמץ את פורטל סיפתח כדף הבית. לשינוי דף הבית לחץ אישור , או עבור לדף הבית

על מנת לאשר בעלות על מודעת העסק הנכם מתבקשים להזין את פרטי האימייל שלכם וללחוץ על כפתור "שלח".

תודה.
נשלח אליך אימייל לאישור כתובת המייל. אנא בדוק את תיבת המייל שלך ולחץ על הקישור שבמייל לצורך הפעלת פרטי הגישה שלך.

שגיאה.
אימייל כבר רשום במערכת או פרטים שנשלחו אינם נכונים.