loader
loaderloader

לאורו נלך

חינוך הנוער להתנדבות

איך תתרמו לנו ללא תשלום ישיר?

בכל פעם שאתם מבצעים חיפוש ישיר באינטרנט, רוכשים מוצר או מבקרים באתר החברה, אתם תורמים ללאורו נלך.
עזרו לנו לחזק את המגזר השלישי, ויחד ניצור ישראל יפה וצודקת יותר. בחרו בסיפתח כדף הבית שלכם.

בחר עמותה זו כיעד לתרומה

עמותת 'לאורו נלך'- מרכז חינוכי להתנדבות  מפתחת את ערכי ההתנדבות והמנהיגות בקרב בני הנוער בישראל במטרה לגשר על פערים בחברה הישראלית ולחזק את ערכי הדאגה והנתינה לאחר.

'לאורו נלך' מחברת בין מוסדות חינוך ובני הנוער הלומדים בהם המגלים את יכולתם לתת וצמאים לעשייה משמעותית, לבין אלפי קבוצות ויחידים מאוכלוסיות חלשות הזקוקים לסיוע, טיפוח ויד תומכת. הפעילות נעשית מתוך ההכרה כי נוער העסוק בנתינה משמעותית, יגלה גם בעתיד מעורבות ואכפתיות בנעשה בחברה הישראלית ויקח חלק פעיל בעיצוב דמותה וזהותה.

כיום פועלת 'לאורו נלך' עם כ- 4500  תלמידי תיכון מ 120  מוסדות ברחבי הארץ – מכל זרמי וגווני הציבור בישראל: בתי ספר דתיים, כלליים, חרדים, דרוזים, חינוך מיוחד, כיתות מב"ר, כיתות הכוון, כיתות אומץ, נוער בסיכון, כפרי נוער ועוד - היוצאים להתנדב באופן קבוע מדי שבוע ותורמים במרץ ושמחת חיים לאנשים הזקוקים ליד חמה ומחבקת. ההתנדבות מתבצעת בתחומים מגוונים במעל ל-60 יישובים כל רחבי הארץ הכוללים: חונכות אישית לכל הגילאים, פעילות עם ילדים חולים, ילדים ממועדוניות רווחה ונוער בסיכון, עזרה לקשישים וניצולי שואה, פעילות במרכזי קליטה, חלוקת מזון, סיוע בהשלמת בגרויות למבוגרים ועוד תחומים רבים נוספים.

במקביל לתרומתם הגדולה של התלמידים למעגלים נרחבים ביותר של אנשים הזקוקים לסיוע, לתכנית גם תרומה חינוכית משמעותית לתלמידים המתנדבים עצמם והיא משפיעה על מוסד החינוך שלהם כולו. גם תלמידים אשר  היו בשוליים של הכיתה מגלים לפתע את עצמם ואת כישוריהם וצמיחתם החינוכית והלימודית ניכרת לעין כל. כל פעילות ההתנדבות מתבצעת תחת ליווי חינוכי והיא בעלת תכנים אשר מעודדים למידה וחשיבה על ההתנדבות.

נוער היודע לפנות מקום לאחר ואינו מרוכז רק בעצמו, מפתח תכונות אופי של הקשבה והתחשבות, רגישות ועדינות, יהיה עסוק בבניה ויצירה, יראה את טובת הכלל מול עיניו וזו תהפוך להיות חלק מעולמו הפנימי והערכי  וקבלת החלטותיו האישיות והמשפחתיות גם בעתיד, ייגזרו מתפיסת עולם ערכית זו.

"קחו את הלב שלכם והניחו אותו על הלב של האחר וראו איך פעילות זו משפיעה על האחר ועליכם" כך היה רגיל הרב נריה זצ"ל לומר לתלמידיו, ובפעילותינו רואים אנו  איך דבריו אלו מתממשים בשטח מידי יום ביומו.

צרו קשר

הידעת? רק אצלנו, כמעט בכל פעם שאתם מבצעים פעולה במדריך העסקים או במדריך האתרים,
נניח, קריאה לאינסטלטור בחיפה, או אינסטלטור במקומות שונים בישראל, או קריאה לחשמלאי בירושלים, או נניח- הזמנת צימר,
כל פעולה שכזו ועוד רבות אחרות, מייצרת מקור תרומה חדש לעמותות.

תודה שאימצתם עמותה .

לתשומת לבך - בכדי שאמוץ העמותה יהיה אפקטיבי במונחי תרומה יש לאמץ את פורטל סיפתח כדף הבית. לשינוי דף הבית לחץ אישור , או עבור לדף הבית

על מנת לאשר בעלות על מודעת העסק הנכם מתבקשים להזין את פרטי האימייל שלכם וללחוץ על כפתור "שלח".

תודה.
נשלח אליך אימייל לאישור כתובת המייל. אנא בדוק את תיבת המייל שלך ולחץ על הקישור שבמייל לצורך הפעלת פרטי הגישה שלך.

שגיאה.
אימייל כבר רשום במערכת או פרטים שנשלחו אינם נכונים.