loader
loaderloader

משפחה אחת

תמיכה וסיוע בנפגעי טרור ומשפחותיהם

איך תתרמו לנו ללא תשלום ישיר?

בכל פעם שאתם מבצעים חיפוש ישיר באינטרנט, רוכשים מוצר או מבקרים באתר החברה, אתם תורמים למשפחה אחת.
עזרו לנו לחזק את המגזר השלישי, ויחד ניצור ישראל יפה וצודקת יותר. בחרו בסיפתח כדף הבית שלכם.

בחר עמותה זו כיעד לתרומה

קרן משפחה אחת נוסדה בשנת 2001 כתגובה לאסונות האישיים שנגרמו עקב הגל הקטלני ביותר של טרור שפגע אי פעם בישראל. רבבות משפחות ישראליות נותרו באבלן או ממשיכות להיאבק עם הפציעות, הפחדים, הזיכרונות, הסיוטים והבעתה שפיגועי הטרור הכניסו לחייהן ולליבן.
המניע שמאחורי משפחה אחת צמח ממיכל בלזברג בת ה-12. בעקבות הפיגוע במסעדת סבארו שבירושלים, מיכל ביטלה את חגיגת בת המצווה שלה והשתמשה בכסף כדי לתמוך ביתומים, בבני המשפחות השכולות ונפגעים הפצועים של הפיגוע.

הודות לתמיכה שלכם, משפחה אחת הפכה לארגון מוביל המעניק סיוע כולל לנפגעי פעולות טרור בישראל ולבני משפחותיהם. אנחנו משמשים קטליזאטור למאמץ מתואם שנועד לעזור לאותם גיבורים שלא במכוון, מקור בטוח לסיוע המשמר את הקשר עם התורמים והנזקקים. רבבות משפחות בישראל בונות את חייהן שהתנפצו לרסיסים הודות למעורבות ולפעילות התומכת של משפחה אחת.

מאז שנת 2001, יותר מ-60,000 תומכים בעולם אפשרו למשפחה אחת לאסוף ולחלק מעל ל-26 מיליון דולר כתמיכה כלכלית או שירותים ליותר מ-2,700 נפגעי פעולות טרור ובני משפחתם.

הפער שאנו ממלאים אינו משתווה לאף ארגון, זאת הודות לקשר האישי והדואג שניתן לממש רק דרך מגעים רציפים. אנו מסייעים למשפחה החל מן הרגעים הנוראיים בחדרי המיון. אנו ממשיכים להיות לצדם במהלך החודשים הבאים, תוך כדי ביקורים בבית ובבית החולים כשאנו מושיטים יד, באופן מוחשי, חומרי, כלכלי ורגשי – בהתייחס לכל מקרה ומקרה ובצורת קשר יחידני.

אנו מספקים סיוע מקצועי במסגרת המאבקים האדמיניסטרטיביים לקבלת תמיכה עקב משרה שהלכה לאיבוד או צרכים רפואיים ואנו מלווים את הקרבנות ובני משפחתם למשרדים והמוסדות השונים. אנו לצדם מדי חג, אירועי משפחה מיוחדים וגם דואגים לביקור ושי שאומר: לא שכחנו אתכם.

משפחה אחת מספקת סיוע כספי עבור נסיעות, על מנת להקל על חובות, דיור, שיקום נפשי וגופני, מחשבים לנכים, שכר לימוד, רהוט ומכשירי חשמל, עזרים טיפוליים (כולל מכשירי שמיעה, מיטות אורתופדיות וציוד להתעמלות) וכן, לקיום אירועים משפחתיים. מאות המתנדבים של הקרן ממלאים סדרה של תפקידים החל ממנהלי סניף ועד מבקרי בית.

משפחה אחת מחזקת את תחושת המשפחה בקרב נפגעי הטרור בעזרת קבוצות תמיכה, קבוצות מדיטציה, מחנות ועוד אמצעים שמעודדים עזרה הדדית ותמיכה רגשית ופסיכולוגית. אותם פרויקטים הכוללים אימוץ משפחה, חגיגות בר ובת מצווה משותפות, מאפשרים ליהדות בעולם ליצור קשר עם הנפגעים ולהיות מעורבים במישור הרגשי, הקהילתי והארגוני.

למרבית הכאב, מעשי הטרור לא פסקו ומקרי האסון לא תמו. העבודה שלנו עם הנפגעיםובני משפחתם, ההתמודדות עם הפגיעה והפציעה, האובדן והמאבקים, ממשיכה מעבר ליום בו הפיגוע היה בכותרות.

משפחה אחת מסייע לנפגעי הטרור להתמודד לא רק עם הסיוטים המלווים את חייהם החדשים – ללא אהוביהם, ונטולי הכוחות שהיו להם בעבר – אלא שאותה יהדות בעולם הופכת להיות משפחה ענפה וחמה שמעוניינת להושיט יד ולהבטיח שלא יישאו בכאבם לבד ומישהו יסייע להם להקל על סבלם.

צרו קשר

הידעת? רק בפורטל סיפתח, בכל פעם שאתם משתמשים במדריך האתרים או במדריך העסקים,
נניח, קריאה לאינסטלטור בחיפה, או אינסטלטור בכל מקום אחר בארץ, או הזמנת עבודת חשמלאי בתל אביב, או להבדיל- הזמנת נופש,
כל פעולה שכזו ועוד רבות אחרות, מייצרת תרומה לגופים החברתיים שבסיפתח.

תודה שאימצתם עמותה .

לתשומת לבך - בכדי שאמוץ העמותה יהיה אפקטיבי במונחי תרומה יש לאמץ את פורטל סיפתח כדף הבית. לשינוי דף הבית לחץ אישור , או עבור לדף הבית

על מנת לאשר בעלות על מודעת העסק הנכם מתבקשים להזין את פרטי האימייל שלכם וללחוץ על כפתור "שלח".

תודה.
נשלח אליך אימייל לאישור כתובת המייל. אנא בדוק את תיבת המייל שלך ולחץ על הקישור שבמייל לצורך הפעלת פרטי הגישה שלך.

שגיאה.
אימייל כבר רשום במערכת או פרטים שנשלחו אינם נכונים.