loader
loaderloader

קלי"ק

שיפור איכות חיי אוכלוסיית הגיל השלישי בהוד השרון

איך תתרמו לנו ללא תשלום ישיר?

בכל פעם שאתם מבצעים חיפוש ישיר באינטרנט, רוכשים מוצר או מבקרים באתר החברה, אתם תורמים לקלי"ק.
עזרו לנו לחזק את המגזר השלישי, ויחד ניצור ישראל יפה וצודקת יותר. בחרו בסיפתח כדף הבית שלכם.

בחר עמותה זו כיעד לתרומה

עמותת קלי"ק (קהילה למען יזמות לקשישים) נוסדה בהוד השרון בשנת 1983 ועוסקת בשיפור איכות חיי אוכלוסיית הגיל השלישי בהוד השרון באמצאות מרכזים חברתיים, תרבותיים ותעסוקתיים. העמותה מופעלת על ידי צוות מקצועי ומתנדבים, בהנחיה מקצועית של עובדת סוציאלית שמנהלת את העמותה. הנהלת העמותה מורכבת בעיקר על ידי תושבי המקום וקובעת מדיניות ואחראית על ניהול התקין של העמותה.
 

חזון העמותה:
להיות מודל יזמות עסקי חברתי מוביל לקהילת הגיל השלישי.
שליחות העמותה
קלי"ק שואפת לתפעול עצמאי ויציב על ידי ייזום פרויקטים חדשניים שייעודם קידום אוכלוסיית הגיל השלישי במטרה להעלות את דימויים האישי והחברתי של הקשישים ולאפשר להם להמשיך להיות בכבוד ותורמים לחברה.
פרויקטים
• 5 מועדוני קשישים חברתיים לעצמאיים - "גולן", "גיורא", "נטעים", "גבר" ונווה נאמן"
המועדון הוא מענה חברתי לקשישים שנותן יחס חם והאפשרות להשתתף בפעילויות כגון: מלאכת יד, התעמלות, לימוד עברית, טיולים, אקטואליה, פרשת השבוע, פעילות בין -דורית, תיאטרון קהילתי, גינה קהילתי והסעה .
• מרכז יום לתשושים - "בית יקינטון"
מרכז היום נותן שירותים לקשישים תשושים- מקבלי חוק סיעוד, נזקקי רווחה ואנשים המגיעים באופן פרטי. מטרת המרכז היא שילוב הקשישים בחיי הקהילה מבלי להוציא אותם מבתיהם ומהסביבה בה הם חיים. סל השירותים כולל: פיקוח מקצועי, שיחות פרטניות וקבוצתיות ע"י עובד סוציאלי, מלאכת-יד, התעמלות, הרצאות, אקטואליה, פרשת השבוע, פעילות בין - דורית, מוזיקה, השגחה רפואית ע"י אחות, בדיקת לחץ, עיסוי, מקלחות, עזרה בהלבשה, שירותי כביסה, ארוחות והסעה.
• תמיכה לניצולי השואה
קלי"ק נותנת מענקים לניצולי השואה נזקקים ומפעילה מועדון "קפה אירופה" לניצולי שואה בשיתוף העירייה, אשל, מועדון ליונס לב ארי וויצו.
• מרכז תעסוקה - "סבי"
סבי הוא מיזם עסקי/חברתי המבוסס על מודל ייחודי של יזמות חברתית בו קשישים עובדים במגוון אופציות תעסוקתיות במפעל שיוצר ערכות מלאכה ומתנות למכירה בשוק החופשי. מטרת המרכז היא לתת תעסוקה מכובדת ופרודוקטיבית לקשישים בעלי סוציו אקונומי נמוכה ולשפר את מצבם הכלכלי; בהתאם ליכולת הפיזית והנפשית. האופציות התעסוקתיות הן אריזה, תפירה, חיתוך, מכירות וכח עזר בתפעול סדנאות מלאכת יד.
• "מרכז הוד"
מרכז הוד הוא מיזם עסקי חברתי רב תחומי לפיתוח עיסוקי פנאי בשעות אחרי הצהריים והערב לבני גיל 60+. מטרת הפרויקט לספק שירותים מולטי דיסציפלינאריים- לפחות 20 אופציות מגוונות (חוגים/ הרצאות/ סדנאות) לפיתוח אורח חיים קהילתיים, קידום בריאות, תרבות, חברה, חינוך, ספורט ואומנות, בתוך מבנה מתואם לצרכי אוכלוסיית גיל השלישי.
• פרויקט קהילה תומכות
עמותת קלי"ק בשיתוף העירייה, אשל ומוקד אנוש מפעילה תכנית מעניקה לחברים בה ביטחון אישי, נגישות לשירותים רפואיים, השגחה 24 שעות ביממה, פעילות חברתית ותרבותית המאפשרת להתגבר עם הרגשות של בדידות ועריריות, תחזוקת בית, סיוע בסידורים יום יומיים, ייעוץ ושירותי מידע.
• פרויקט ספורט עירוני
קלי"ק מפעילה מגוון פעילות ספורט בשיתוף אשל והעירייה לכלל אוכלוסיית הקשישים בעיר כגון- פטאנק, נאמני הליכה, הליכה נורדית, התעמלות בונה עצם,יוגה, שביל ישראל, פילאטיס ויום ספורט בים ומרכזים קהילתיים.
 

צרו קשר

שימו לב: אצלנו, בסיפתח בכל פעם שפעולה כלשהי מבוצעת במדריכי האתר,
נניח, קריאה לאינסטלטור בתל אביב, או אינסטלטור במקומות שונים בישראל, או הזמנת חשמלאי בירושלים, או כל בעל מקצוע אחר, ואף ביצוע קניות ברשת,
כל אחת מן הפעולות האלה או פעולה דומה, מייצרת תרומה לעמותות.

תודה שאימצתם עמותה .

לתשומת לבך - בכדי שאמוץ העמותה יהיה אפקטיבי במונחי תרומה יש לאמץ את פורטל סיפתח כדף הבית. לשינוי דף הבית לחץ אישור , או עבור לדף הבית

על מנת לאשר בעלות על מודעת העסק הנכם מתבקשים להזין את פרטי האימייל שלכם וללחוץ על כפתור "שלח".

תודה.
נשלח אליך אימייל לאישור כתובת המייל. אנא בדוק את תיבת המייל שלך ולחץ על הקישור שבמייל לצורך הפעלת פרטי הגישה שלך.

שגיאה.
אימייל כבר רשום במערכת או פרטים שנשלחו אינם נכונים.