loader
loaderloader
דף הבית > חדשות סיפתח > איסוף תרומות להשתלת כליה

איסוף תרומות להשתלת כליה

פורסם ב20/05/2014
ע"י אלעד כהן
מערכת סיפתח נרתמת לקריאת חברי הישוב חמדת בקריאתם לעזרה לאביה של בת הישוב סנדרה בן-נבט בגיוס תרומות אשר זקוק להשתלת כליה.

מצורפת להלן קריאה לעזרה דחופה אותה קבלנו מחברי הישוב חמדת שבבקעה, לאיסוף תרומות לצורך מימון השתלת כליה באביה של סנדרה בן נבט חברתם לישוב. תרומות מסודרות ניתן לבצע באמצעות גמ"ח דרכי ציון לזכר רס"ן ציון עזרא ז"ל, שהנו עמותה רשומה ובעלת אישור ניהול תקין של משרד המשפטים. כל התרומות מוכרות לפי פקודת מס הכנסה, סעיף 46א'.

בס"ד

חברים יקרים,

אביה של סנדרה בן- נבט, חברתנו מהישוב חמדת,  עומד לפני השתלת כליה, ניתוח שכרוך בהוצאות מרובות.

כקהילה יש ביכולתנו להיות שותפים למאמץ להצלת חייו.

מצורף מכתב מסנדרה על הנעשה בשטח, ובסופו כמה מחשבות שלנו, כיצד אפשר לעזור.

"ראשית תודה רבה מקרב הלב לכל מי שתרם עבור אבי, תרומתכם נאספה והצטרפה לתרומות נוספות וברוך ה' אני יכולה לבשר שאספנו כבר 70,000 ש"ח זהו סכום נכבד ממש , תבורכו מפי עליון, אבל הדרך עוד ארוכה , עלות ההשתלה  530,000 ש"ח.

אנחנו נמצאים בלחץ של זמן כי חברת ההשתלות שדרכה אנו מקבלים את התורם (שאיתו יש לאבי התאמה מלאה) מוכנה לחכות מקסימום חודשיים ולאחר מכן הם בעצם לא מוכנים להתחייב וברגע שימצא להם ניזקק נוסף שכליתו מתאימה לתורם של אבי הוא בעצם יפסיד את האפשרות המוצעת לו כרגע להצלת חייו.

אנחנו נמצאים בימים אילו במסע להשגת הכספים על מנת שיהיה ניתן להטיסו לחו"ל להשתלת הכליה בהקדם האפשרי.

ב - 13.11 התיאטרון שלי (תיאטרון אספקלריא) התגייס להרמת מופע פלייבק עבור גיוס הכספים לאבי מצורפת הזמנה, מס' המקומות ממש מוגבל לכך אם נשים רוצות להגיע אנא ידעו אותי כדי שאשמור לכן מקום. (תודתי שלוחה לאבא של עמישב משה גנות שבזכותו הודפסה הגלויה בחינם והופצה בקרב נשים רבות וכן לגרפיקאית המקסימה מירב שגם נרתמה בחינם)

ב - 5.12 מתוכנן ערב נוסף באומן 17 אשר בתלפיות , ערב מזרחי/ כורדי לעניין, עם זמרים כורדים ולהקה כורדית שתרקוד, אוכל מסורתי וכו'... פרטים יגיעו בהמשך לאחר עריכה גרפית.

בימים אילו אני מנסה להרים מופע התרמה בבקעה קיבלתי אישור על מקום ופרסום דרך המועצה שלנו,  בשלב זה אנו מחפשים את האומנים שיסכימו להגיע ולהופיע בחינם אם משהו במקרה מקושר אשמח לעזרה וכן להפצת הסרטון של אבי בקרב משפחתכם, חברכם, מכרים וכו'...

אם משהו מכיר מוסדות צדקה אגודות שנתרמות למען מקרים רפואיים כאלה או אחרים או כל דבר שיכול לעזור נשמח מאוד כמובן."

מה ביכולתנו לעשות, על מנת לעזור?

  • ליעד את כספי מעשר הכספים והצדקה בחודשים הקרובים למטרה זו
  • .-לעזור להרחיב את מעגל התורמים, ולהפיץ בכל דרך אפשרית  את  בקשת התרומה ( מיל לרשימת התפוצה שלכם, שיתוף בפיסבוק, פניה אישית לחברים בעבודה, פניה למשפחה המורחבת) בתוספת מילים אישיות שלכם, כדי שהבקשה לא תתגלגל סתם. אם יש לכם מי שיכול להתרים בישוב שלו, יתאם עם סנדרה והיא תוציא קבלות.

-ניתן להעביר את הכסף ישירות לסנדרה, או להפקיד ישירות בחשבון בנק שמיועד למטרה זו בלבד.

פרטי החשבון:

חשבון מס' 414350 ,סניף 699 ,בנק הפועלים לפקודת יהודית ניצ'קו

להעברות מחו"ל:

IBAN-il54-0126-9900-0000-0414-350

בנוסף,

מי שזקוק לקבלות על התרומה, ניתן לתרום דרך גמ"ח דרכי ציון, לפרטים לפנות לסנדרה: 02-9402211 או 050-4296005 . sandrabn@walla.com.

מצורפים, קישור לסרטון והזמנה למופע.

בשורות טובות          

מיטל דויטש 0525665134                  ואביטל גרנות 0528348095

 

הידעת? פורטל סיפתח תורם מחצית מרווחיו לעמותות ומלכ"רים על פי בחירת הגולשים. כל שצריך לעשות הוא להגדיר את סיפתח כדף הבית, לאמץ עמותה כלבבך ו..לגלוש כרגיל. זו ה-דרך לייצר תרומה כספית חברתית מבלי להכניס את היד לכיס.

על מנת לאשר בעלות על מודעת העסק הנכם מתבקשים להזין את פרטי האימייל שלכם וללחוץ על כפתור "שלח".

תודה.
נשלח אליך אימייל לאישור כתובת המייל. אנא בדוק את תיבת המייל שלך ולחץ על הקישור שבמייל לצורך הפעלת פרטי הגישה שלך.

שגיאה.
אימייל כבר רשום במערכת או פרטים שנשלחו אינם נכונים.