loader
loaderloader
דף הבית > מאמרי סיפתח > ביטוח חיים

ביטוח חיים

פורסם ב20/05/2014
ע"י אלעד כהן
מהו ביטוח חיים, ולאלו נקודות יש לתת את הדעת במיוחד כשרוכשים פוליסת ביטוח חיים?
הידעת? בכל פעם שאתה משתמש בשרותיו של אחד מסוכני הביטוח המפרסמים בפורטל סיפתח אתה מייצר "על הדרך" תרומה לקהילה. הכנסו לדף ה"אודות" של האתר לקריאה נוספת.

החיים שלנו הם הדבר החשוב ביתר וגם הדבר הכי פחות צפוי. מסלול החיים של כל אחד מאיתנו מלא בתהפוכות, אינו צפוי והכל יכול לקרות, גם תרחישים עצובים, כמו פטירה בטרם עת, כמו פציעה או מחלה קשה שמשנה את איכות החיים בה הורגלנו ומשפיעה גם על היכולות התפקודיות שלנו בעבודה ובייצור הכנסה. ביטוח חיים הוא האמצעי העומד בפנינו כדי להיערך לתרחישים בלתי צפויים ובלתי ידועים, אשר עלולים להוביל אותנו למציאות לא פשוטה.

ביטוח חיים- נקודות חשובות

מהו ביטוח חיים? זוהי פוליסת ביטוח שתפקידה להבטיח סיוע כלכלי לאדם שנקלע למצבים בהם אינו יכול עוד להתפרנס, או, במקרה של פטירה, להבטיח לשאריו עוגן כלכלי.

בכל יום מתרחשים בארץ ובעולם מקרים בלתי צפויים. עבודה שיש בה סיכונים יכולה לגרום למחלה קשה, תאונת עבודה יכולה לגרום לפציעה או נכות וכמובן, הנורא מכל, פטירה.

כאשר אדם נפצע או חולה הוא נזקק לטיפולים ממושכים ויקרים, לתרופות, לסיוע סיעודי ובעצם להיערך למציאות החדשה אליה נקלע. היערכות זו היא במישור הנפשי, הגופני והכלכלי ומשפיעה לא רק על האדם עצמו אלא גם על הסובבים אותו. ההוצאות הן גבוהות ובלתי צפויות ואם לא תהיה רשת בטחון ימצאו עצמם האנשים בתמונה במצבים לא נעימים ובמצוקה כלכלית איומה.

כאשר אדם נפטר, מוצאים עצמם בני משפחתו מתמודדים עם מצוקה רגשית ונפשית, וגם עם מצוקה כלכלית, כאשר מקור פרנסתם נלקח מהם. מכאן שחשיבותו של ביטוח חיים היא עצומה.

ביטוח חיים הוא המחשבה שלנו על העתיד, גם אם אינו ידוע ואולי דווקא בשל כך.

במקרה ובן משפחה נפטר, מבטיח ביטוח חיים קבלת פיצויים בסכום שיאפשר למשפחה להמשיך ולהתנהל באופן בו התנהלה עד עתה ומבטיח למשפחה יציבות כלכלית גם אם המפרנס במשפחה הלך לעולמו. עם ביטוח כזה, דואג בעצם בן המשפחה עוד בחייו, לבני משפחתו ולרווחתם ומבטיח להם המשך חיים בכבוד.

כדי למצוא את ביטוח החיים הטוב, או המתאים ביותר עבור כל אחד, מומלץ לערוך השוואת מחירים, ללמוד את הסעיפים השונים המצויים בפוליסה ולראות אם הם תואמים את הציפיות, הדרישות והרצונות שלכם. חשוב להבין את המשמעות של כל כיסוי ביטוחי ומה הוא כולל, כדי להבטיח פוליסת ביטוח חיים מקיפה, כללת ועם כיסויים נרחבים ככל האפשר.

אנו מזמינים אתכם לבקר באינדקס סוכני הביטוח של פורטל סיפתח, ולבחור סוכן מומלץ לצורך התייעצות ורכישת ביטוח חיים התפורה לפי מידותיך.

הידעת? פורטל סיפתח תורם מחצית מרווחיו לעמותות ומלכ"רים על פי בחירת הגולשים. כל שצריך לעשות הוא להגדיר את סיפתח כדף הבית, לאמץ עמותה כלבבך ו..לגלוש כרגיל. זו ה-דרך לייצר תרומה כספית חברתית מבלי להכניס את היד לכיס.

על מנת לאשר בעלות על מודעת העסק הנכם מתבקשים להזין את פרטי האימייל שלכם וללחוץ על כפתור "שלח".

תודה.
נשלח אליך אימייל לאישור כתובת המייל. אנא בדוק את תיבת המייל שלך ולחץ על הקישור שבמייל לצורך הפעלת פרטי הגישה שלך.

שגיאה.
אימייל כבר רשום במערכת או פרטים שנשלחו אינם נכונים.