loader
loaderloader
דף הבית > מאמרי סיפתח > חברת הוט | hot.net.il

חברת הוט | hot.net.il

פורסם ב28/05/2014
ע"י אלעד כהן
חברת הוט מערכות תקשורת בע"מ המוכרת כמותג HOT, היא חברת תקשורת ישראלית. תחומי הפעילות העיקריים של החברה הוא שירותי טלוויזיה בכבלים. עוד מספקת חברת הוט שירתי אינטרנט בכבלים, שירותי טלפוניה קווית וכן תקשורת סלולרית. חברת הוט מצויה בשליטת קבוצת אלטיס ובבעלות פטריק דרהי, איש עסקים יהודי מצרפת.
הידעתם? בכל פעם שאתם חוזרים לבקר באתר סיפתח, אתם על הדרך מייצרים תרומה לקהילה, שכן פורטל סיפתח תורם מחצית מרווחיו למגוון עמותות הפועלות למען הקהילה. אמצו גם אתם את פורטל סיפתח כדף הבית שלכם ותוכלו מכח הגלישה שלכם, ומבלי להכניס את היד לכיס לייצר יש מאין תרומה לקהילה

 

בעבר פעלה בישראל טלויזיה חד ערוצית (עד שלהי שנות השמונים). ערוץ 1 היה הערוץ החוקי היחיד, בעוד שערוץ 2 החל באותו הזמן לשדר כנסיון מספר שידורים מצומצם.

בסוף שנות השמונים פרחו ושגשגו רשתות כבלים פיראטיות על גגות רוב הבתים בארץ כל נסיונות המשטרה וכן של משרד התקשורת, להלחם בתופעה עלו בתוהו. בצעד חסר תקדים הוחלט כי המלחמה בתופעה ההולכת ומתפשטת תהיה דווקא מתן זכיונות לרשתות כבלים שיפעלו כחוק ובכך להספיק את פעילותן של רשתות הכבלים הפיראטיות.

בשנת 1989 חולקה הארץ לשלושים ואחד אזורי זכיון. אזורים אלו הוענקו לשש חברות שהפיצו שידורי טלוויזיה בכבלים: מתב, תבל, עידן, גוונים, ערוצי זהב וכבל נט. לכל חברה היה מונופול באזורים שהוענקו לה, כאשר נאסר על כל חברה לשתף פעולה עם חברה אחרת. למעשה חברות אלו דווקא כן שיתפו פעולה ורכשו במשותף את התכנים המשודרים. כדי להוציא את התוכנית אל הפועל, הקימו חברה משותפת בשם ICP ואשר בשנת 2003 שונה שמה ל- HOT VISION. בהמשך התמזגו כל חברות הכבלים לחבר האחת שאף רכשה את התשתית של חברת כבלתק וקיבלה שליטה על כל הפריסה הארצית. חברה זו נקראה הוט.

בתוך חמש שנים התחברו לטלויזיה בכבלים של חברת הוט למעלה משבעים אחוזים מבתי האב בישראל. קצב חדריה זה של השירותים בכבלים בארץ הוא מהמהירים בעולם. יחד עם זאת, רק עם חדירת חברת YES המתחרה, החלו בחברת הוט לחשוב על מעבר משידור אנלוגי לשידור דיגיטלי, המשפר את איכות הצפייה.

נכון לשנת 2013 עומד מספר לקוחות הטלויזיה בכבלים של הוט על כמליון איש. כיום עושה החברה שימוש בממירים דיגיטליים מסגים שונים, חלקם מתקדמים ביותר ובעלי טכנולוגיה חדשנית, כולל וידאו על פי דרישה וממירים המאפשרים משחקים בערוצים שונים ועוד. משנת 2012 התרחבו ערוצי הוט לכשלושים במספר.

הוט מערכות תקשורת- הוט טלקום

חברת הוט מורכבת מחברת הוט מערכות תקשורת העוסקת בשירותי הטלויזיה בכבלים, והוט טלקום העוסקת בטלפוניה קווית ותשתית אינטרנט בכבלים. הוט טלקום הוקמה בשנת 2003 והיא מספקת תשתית אינטרנט בכבלים. לחברה יש מעל שמונה מאות אלף מנויים לתשתית אינטרנט. כמו כן החלה החברה לשווק בשנת 2012 חבילות סלולריות מוזלות

הידעת? פורטל סיפתח תורם מחצית מרווחיו לעמותות ומלכ"רים על פי בחירת הגולשים. כל שצריך לעשות הוא להגדיר את סיפתח כדף הבית, לאמץ עמותה כלבבך ו..לגלוש כרגיל. זו ה-דרך לייצר תרומה כספית חברתית מבלי להכניס את היד לכיס.

על מנת לאשר בעלות על מודעת העסק הנכם מתבקשים להזין את פרטי האימייל שלכם וללחוץ על כפתור "שלח".

תודה.
נשלח אליך אימייל לאישור כתובת המייל. אנא בדוק את תיבת המייל שלך ולחץ על הקישור שבמייל לצורך הפעלת פרטי הגישה שלך.

שגיאה.
אימייל כבר רשום במערכת או פרטים שנשלחו אינם נכונים.